Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Strona główna

 • Szczepienie przeciwko Covid-19

  Brak opisu obrazka
    Informujemy, że w dniu 22 lipca 2022r. zostaną wystawione e-skierowania na szczepienie przeciwko Covid-19 dawką przypominającą drugą dla grupy wiekowej 60-79 oraz dla osób 12+ z zaburzoną odpornością. Rejestracji można dokonać: • bezpośrednio w punkcie szczepień (Przychodnia Rejonowa Kietrz, ul. Kościelna 1, tel. 774854291, 774855230, 77 403 60 45, 606449024) • online poprzez e-Rejestrację na pacjent.gov.pl (internetowe konto pacjenta), • telefonicznie dzwoniąc na bezpłatną infolinię 989 (dostępną 7 dni w tygodniu od 7.00 do 18.00)      
  Data publikacji: 21-07-2022 11:50
 • Gminny Zespół Lecznictwa Otwartego w Kietrzu otrzymał akredytację w zakresie medycyny rodzinnej

  Brak opisu obrazka
  Gminny Zespół Lecznictwa Otwartego w Kietrzu  otrzymał akredytację do prowadzenia specjalizacji w zakresie medycyny rodzinnej. Lekarze będą szkolić się w pod okiem kierownika specjalizacji lek. Radosława Gorzko, specjalisty medycyny rodzinnej. Akredytacja jest przyznana Gminnemu Zespołowi Lecznictwa Otwartego w Kietrzu  w wieloetapowym procesie oceny. Pod uwagę brane były warunki merytoryczne placówki – liczba pacjentów, liczba i rodzaj udzielanych świadczeń, zaplecze kadrowe, baza dydaktyczna oraz posiadany sprzęt i aparatura medyczna niezbędna do realizowania programu specjalizacji. – Akredytacja i możliwość przygotowania lekarzy do pracy w zakresie medycyny rodzinnej to dla nas ogromne wyróżnienie, ale jednocześnie ważne zobowiązanie. Chcemy mieć realny wpływ na poziom merytoryczny kadr medycznych. Dzięki akredytacji będziemy uczestniczyć w procesie nadawania uprawnień państwowych, jakimi jest specjalizacja kończąca się Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. W GZLO  lekarze będę realizować większość procesu kształcenia specjalizacyjnego. Dodatkowo będą delegowani na  staże przewidziane programem specjalizacji do zewnętrznych partnerów medycznych, a także będą  poddawani ocenie przez kierownika specjalizacji.  Otrzymaliśmy dwa  miejsca akredytacyjne, jedno już zostało zajęte. W związku z tym dysponujemy jeszcze jednym wolnym miejscem i serdecznie  zachęcamy  lekarzy chcących specjalizować się w zakresie medycyny rodzinnej do podjęcia z nami współpracy.
  Data publikacji: 20-05-2022 11:19
 • Życzenia Wielkanocne

  Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 13-04-2022 10:45
 • Zaproszenie na mammografię

  Brak opisu obrazka
  LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Po raz pierwszy w 2022 roku mogą wykonać je Panie, które urodziły się w 1972 roku. Zachęcamy, aby nie zwlekać z realizacją badań –  systematyczna mammografia umożliwiają wykrycie zmian w piersiach na bardzo wczesnym etapie rozwoju, kiedy nie są one wyczuwalne podczas samokontroli piersi lub badań palpacyjnych. Wczesna diagnoza i natychmiastowe rozpoczęcie leczenia daje niemal 100% gwarancję powrotu do zdrowia. Mobilna pracownia mammograficzna będzie stacjonowała w miejscowości: Kietrz  – 21 kwietnia 2022 w godzinach od 10.00 do 16.00 przy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Wieżowa 9 W badaniach mogą uczestniczyć Panie w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone, a także:   nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka (rak piersi w rodzinie u marki, siostry lub córki lub mutacje w obrębie genów BRCA1 lub/i BRCA2) i w roku poprzedzającym otrzymały w ramach realizacji programu pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.   Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego i można je wykonać w dowolnym miejscu w Polsce niezależnie od miejsca zamieszkania.   Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD  z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED.   W związku z epidemią Covid-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań i personelu medycznego prosimy o zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej i w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.   Więcej informacji na temat mammografii znajdziecie Państwo na stronie www.mammo.pl.          
  Data publikacji: 24-03-2022 08:26
 • Program Profilaktyczny Chorób Układu Krążenia (CHUK)

  Brak opisu obrazka
  Program profilaktyki chorób układu krążenia kierowany jest do osób, które: w tym roku kalendarzowym mają 35, 40, 45, 50, 55 lat, są zdeklarowani do lekarza rodzinnego w naszej przychodni,są obciążone czynnikami ryzyka (palenie tytoniu, nadciśnienie tętnicze krwi, zaburzenia gospodarki lipidowej, niska aktywność ruchowa, nadwaga i otyłość, upośledzona tolerancja glukozy, nadmierny stres, nieracjonalne odżywianie się, wiek,), u których nie została dotychczas rozpoznana choroba układu krążenia,które w okresie ostatnich 5 lat nie korzystały ze świadczeń udzielanych w ramach programu profilaktyki chorób układu krążenia CHUK także u innych świadczeniodawców.
  Data publikacji: 01-03-2022 10:47
 • Przeziębienie, a może COVID-19? Sprawdź, co zrobić

  Brak opisu obrazka
  Przeziębienie, a może to grypa lub COVID-19? Jak sprawdzisz, co Ci dolega? Skorzystaj z naszego praktycznego przewodnika. Doradzimy, krok po kroku, co zrobić, gdy masz pierwsze objawy infekcji.
  Data publikacji: 09-12-2021 08:58
 • Dostępność dla osób niepełnosprawnych

  Brak opisu obrazka
  Na podstawie ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w Gminnym Zespole Lecznictwa Otwartego w Kietrzu realizujemy postanowienia ustawy w zakresie dostępności architektonicznej, cyfrowej oraz informacyjno-komunikacyjnej. Dostępność informacyjno-komunikacyjna objęła cztery zakresy: Tekst odczytywany maszynowo dostępny na naszej stronie internetowej, dedykowany dla pacjentów niewidomych Nasza strona www.gzlokietrz.pl została dostosowana do odczytu maszynowego, dokonywanego za pomocą syntezatora mowy (odczytuje tekst). Dzięki temu udogodnieniu osoba niewidoma ma możliwość zapoznania się z informacją odnośnie usług medycznych, funkcjonowania przychodni, poradni i pracowni oraz właściwego przygotowania do wizyty bądź badania. Ma również możliwość zapoznania się z różnego rodzaju działaniami promocyjnymi oraz akcjami edukacyjnymi dla pacjentów. Na naszej stronie www.gzlokietrz.pl, po prawej stronie pulpitu znajduje się ikonka: Brak opisu obrazka , którą należy „kliknąć” po czym pojawi czarny ekran z żółtą czcionką. Po prawej stronie ekranu, znajduje się ikonka z grafiką głośnika oraz napisem „czytaj tekst”. Po naciśnięciu, automatycznie tekst zostaje odczytywany maszynowo. Tłumacz języka migowego Osoba niesłysząca ma możliwość skorzystania, z bezpłatnej usługi tłumacza języka migowego podczas wizyty w przychodni, w tym w rejestracji, u lekarza, pielęgniarki lub w pracowni diagnostycznej. Zgłoszenia chęci skorzystania z usług tłumacza dokonuje osoba niepełnosprawna lub osoba działająca na postawie upoważnienia otrzymanego od osoby niepełnosprawnej w rejestracji. Materiał informacyjny w ETR (tekst łatwy do czytania) dedykowany dla pacjentów niepełnosprawnych intelektualnie Na stronie www.gzlokietrz.pl dostępna jest również informacja napisana w tekście łatwym do czytania dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Tekst oznakowany dedykowanym znakiem ETR (znak) napisany został prostym, łatwym w odbiorze językiem, dużą czcionką, z ułatwiającymi zrozumienie prezentowanej treści obrazkami. Dzięki temu pacjent z niepełnosprawnością intelektualną ma możliwość samodzielnego (bez pomocy osób trzecich) zapoznania się z usługami medycznymi realizowanymi w GZLO w Kietrzu oraz funkcjonowaniem poradni i pracowni diagnostycznych wchodzących w skład Przychodni. Brak opisu obrazka      
  Data publikacji: 29-10-2021 11:37
 • mojeIKP na komórkę lub tablet

  Brak opisu obrazka
  Pobierz mojeIKP i zyskaj wygodny dostęp do Twoich e-recept i e-skierowań oraz możliwość szybkiej rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19
  Data publikacji: 15-10-2021 11:06
 • Profilaktyka 40+

  Brak opisu obrazka
  Jak skorzystać z bezpłatnego pakietu badań?
  Data publikacji: 12-10-2021 14:36
Wersja XML