Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dla niepełnosprawnych

Placówka przyjazna niepełnosprawnym

Nadrzędnym celem naszej działalności jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie. Z tego powodu przeprowadziliśmy w naszej przychodni szereg zmian modernizacyjnych. Zlikwidowano wszelkie bariery architektoniczne, które uniemożliwiały poruszanie się osobom niepełnosprawnym. Nasi pacjenci mają do dyspozycji parking a osoby niepełnosprawne oddzielne stanowisko parkingowe oraz podjazd do przychodni.
W 2006 roku do użytku oddano dźwig osobowy dla osób niepełnosprawnych, dzięki któremu osoby z dysfunkcją narządu ruchu mogą dotrzeć do gabinetów lekarskich znajdujących się na pierwszym piętrze naszej przychodni. Szanowny Pacjencie, w sytuacji szczególnej takiej jak np.: awaria windy, prosimy o kontakt z pracownikiem rejestracji. Pracownik ten niezwłocznie powiadomi lekarza, który przyjmie osobę w określonym czasie i wyznaczonym gabinecie znajdującym się na parterze placówki. Dobro i niesienie pomocy naszym pacjentom jest dla nas najważniejsze.
Budynek placówki w pełni przystosowany jest do obsługi osób, które mają problem z poruszaniem się. Do dyspozycji osób niepełnosprawnych są również specjalnie przystosowane sanitariaty. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia na terenie GZLO wózka inwalidzkiego do transportu chorego.
Podczas rejestracji i przy załatwianiu spraw administracyjnych, osoby niesłyszące mogą skorzystać z pomocy pracownika GZLO, który zna język migowy.
W naszej placówce wszyscy pacjenci traktowani są tak samo i każdy z nich może otrzymać profesjonalną i życzliwą poradę.
Zwracamy się z apelem do pacjentów, aby szanowali prawa osób mających problem z poruszaniem się i nie zajmowali miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnością, jeśli nie są do tego upoważnieni.
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
 
Wersja XML